anasayfa
iletişim
studyo
arjantin tango salsa bachata kizomba zumba hip hop oryantal roman zeybek düğün dansı ücret ve kampanyalar
   

ARJANTİN TANGO DENEYİMLİ EĞİTMENLERİNDEN ŞOREŞ YÜRÜK VE ERKAN İÇENİLE ARJANTİN TANGO DERSLERİMİZ BAŞLADI...PAZARTESİ ........ 20.30
SALI ..................19.30
SALI...................20.30
SALI .................20.30 ORTA SEVİYE
PERŞEMBE...........19.30
CUMA ................19.30
PAZAR .............. 17.00
CUMARTESİ ...... 19.00MİLONGA SALI 21.30 ......
PAZAR PRATİK 18.00......

 

iyi ki dans var….

danslar içinde partneriyle bu kadar bütünleşen bu kadar ortaklaşan, dans eden her iki kişiye de bir şeyler öğreten, tattıran, hissettiren bir dans yok gibidir. şüphesiz her dans her dokunuş bir anlam taşır, lakin arjantin tangonun tınısı, içtenliği ve samimiyeti hiç bir şeyde bulamazsınız. iki kişi, iki ayrı beden, iki ayrı insan ve belki de iki ayrı dünyalı dans ediyordur ama dışarıdan baktığınızda tek bir kişi, tek bir beden, tek bir insan görürsünüz. ve bu müzikalitel birliktelik sizi mest eder…

roll dans; bu düşünce ve birikimle sizleri arasında görmekten onur duyacaktır… ister expres sınıflardan başlayın ister temel eğitim programından... sizin için bir kç program yaptık... istediğiniz programdan başlayabilirsiniz, lakin temel eğitim olmazsa olmaz şartımızdır….

 

MİLONGA SALI 21.30...

PRACTİCA pazar 18.00-20.00

 

ARJANTİN TANGO EĞİTİMLERİMİZ

TEMEL EĞİTİM

Arjantin Tangonun temeli oluşturan bu eğitimimiz İletişim, postür, yürüyüş içermektedir. Dört ay gibi bir süre devam eden eğitimimiz de amaç iki kişi ile bir beden olabilmektir. Karşınızdaki partnerinizle bedensel iletişime geçme, bir uyum yakalamak ve birlikte hareket edebilme sağlanır. Ayrıca düzgün ön ve geri adımlar atabilmek için pratik saatlerinde adım çalışmaları yapılır. Birlikte bu yürüyüşler için her iki tarafa öz güven aşılanmış olur.  Böylelikle de birlikte bir dans için uyum, doğru postür ve güzel adımlar sağlanır.

 

EXPRES

Expres eğitim modelimizde arjantin tangonun motor hareketlerini sırası ile öğretilir. uyum, postür ve adım sonraki aşamalarda önem verilir. özellikle çiftler üzerinde başarılı olacak olan bu eğitimimizde amaç daha fazla aksiyondur. Arjantin tangonun özü olan doğaçlamadan uzak durulur.

 

SHOW GRUBU

Özel bir grup yada ekiple ile, özel bir çalışma takvimi göz önünde bulundurularak kareografi amaçlı çalışmadır. Bu çalışmaya katılacak grup yada ekip önceden bir birleri ile iletişimde olan kişilerle yapılır.

 

AKADEMİK TEMEL EĞİTİM

Özel olarak hazırlanan bu müfredat eğitmenimiz Şoreş Yürük tarafından tercübe ve deyim ile hazırlanmıştır. Modern dans, yoga, pilates, doğaçlama dans metodları ön planda tutularak hazırlanan aşamalar iyi birer tanguera ve milanguero olabilmek adına kendi dallarında profesyonel olan eğitmenler ile ayrı ayrı çalışılarak ortaya çıkarılmıştır. 14 aşamadan oluşan eğitim katılımcıların yoğun ders, tekrar, etüt ve öğrenebilme yetilerine göre zamana uyarlanır.

1-BEGINNER ; İletişim, postür, adım

2-FOOTWORK ; Alt beden iletişim, ayak ile yapılan motor hareketler

3-CİRCULARİTY AND IMPROVISATION ; Dairesellik, doğaçlama ve basit kombinasyonlar

4-MUSİCALİTY ; Müzikalite

5-VALS 1 ; Tango vals  ve basit kombinasyonlar

6-MİLONGA 1 ; Milonga adımları ve basit kombinasyonlar

7-ABRAZO ; Kapalı tutuş ve birliktelik

8-TO FEEL THE BODY ; Motor hareketlerde bedensel farkındalık

9-İNTERMEDİATE IMPROVISATION ; orta seviye doğaçlama ve kombinasyonlar

10- VALS 2 ; Vals adımları ve dinamik kombinasyonlar

11-MİLONGA 2 ; Milonga adımları ve dinamik kombinasyonlar

12-ABRAZO, CİRCULARİTY  and SALON TANGO ; Kapalı tutuş ve dairesellik, salon tango

13-FUNDAMENTAL IMPROVISATION  ; fundamental doğaçlama ve kombinasyonlar

14-TEACHING LESSON ; Eğitmenlik dersleri

15-MASTER LEVEL ; Master seviye ve birlikte üretim

 

 

 


   
   
 
0212 266 08 24
0543 544 28 00
  BEYOĞLU:istiklal cd. ayhan ışık sk. no 5 kat: 2-3-4 ( DEMİRÖREN AVM çaprazı GARANTİ BANK sokağı)